لیزر موهای خط پیشانی در تهران

 

موارد

توضیحات

موارد استفاده از لیزر موهای خط پیشانی

رفع دائمی موهای پیشانی

مزایای لیزر موهای پیشانی

رفع موهای زائد، عدم نیاز به اصلاح، روشن‌تر شدن پوست

عوارض احتمالی لیزر موهای پیشانی

قرمزی، سوزش، التهاب پوست، بیماری‌های پوستی

احتمال موفقیت لیزر موهای پیشانی

بالا

ناحیه

مبلغ

کل دست و پا، بیکینی و زیر بغل، صورت هدیه

1.100.000 تومان

کل بدن شات نامحدود

1.300.000 تومان

لیزر ساق، ساعد، بیکینی، زیر بغل

899 هزار تومان

کل پا

599 هزار تومان

کل دست

599 هزار تومان

بیکینی

249 هزار تومان

زیر بغل

249 هزار تومان

ساعد

379 هزار تومان

صورت

249 هزار تومان

ساق

399 هزار تومان

پشت لب

99 هزار تومان

خط ناف

99 هزار تومان

دور سینه

99 هزار تومان

گودی کمر

249 هزار تومان

شکم

249 هزار تومان

باسن

249 هزار تومان

بازو

389 هزار تومان

ران

499 هزار تومان

پکیج کل پا، بیکینی، زیر بغل

949 هزار تومان

پکیج کل دست، کل پا

999 هزار تومان

ناحیه

مبلغ

فول بادی

2.490.000 تومان

آنکادر گونه، شقیقه و جلو و پشت

590 هزار تومان

ساعد

700 هزار تومان

بازو

800 هزار تومان

کل دست

999 هزار تومان

ساق پا

800 هزار تومان

ران

900 هزار تومان

کل پا

999 هزار تومان

سینه و شکم

1.200.000 تومان

زیر بغل

299 هزار تومان

کل پشت

1.200.000 تومان

فهرست مطالب

لیزر موهای خط پیشانی

رویش موهای زائد در نقاط مختلف بدن خانم‌ها و آقایان امری طبیعی است. راه‌های مختلفی برای از بین بردن این موهای زائد وجود دارد. روش‌های رایجی مثل اصلاح با ژیلت، وکس یا بند و غیره وجود دارد اما متاسفانه این روش‌ها دائمی نیستند و برخی از آنها با درد همراه هستند و در بلندمدت پوست را دچار شل‌شدگی و چین و چروک می‌کنند. در میان این روش‌ها لیزر موهای زائد از همه بهتر است، زیرا یک روش دائمی، کم عوارض و مقرون به صرفه است.

امروزه لیزر موهای زائد نقاط مختلف بدن و به ویژه موهای صورت بسیار پرطرفدار است. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه‌های به‌روز به راحتی می‌توانید موهای صورت و قسمت خط پیشانی‌تان را لیزر کنید. حذف دائمی این موها باعث روشن‌تر شدن و همچنین زیباتر شدن چهره شما می‌شود. در این مقاله همه آنچه باید درباره لیزر موهای خط پیشانی بدانید را به شما خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

فرآیند لیزر موهای زائد خط پیشانی

پیش از اینکه درباره لیزر موهای پیشانی صحبت کنیم ابتدا باید بدانیم که ساز و کار دستگاه‌های لیزر چیست و در فرآیند لیزر کردن چه اتفاقی برای پوست و موی ما می‌افتد. دستگاه‌‌ لیزر موهای زائد، پرتوهای نوری با طول موج و فرکانس معین تولید می‌کند. این ذرات نوری که به آنها فوتون‌ نوری گفته می‌شود توسط دستگاه‌های الکترونیکی هم ‌فاز و هم جهت می‌شود و باعث افزایش انرژی پرتوها می‌شود. پرتوهای تولید شده روی پوست تابانده می‌شود تا فولیکول مو را در نواحی مختلف مثل دست، پا، صورت و… از بین ببرد. در واقع این اشعه‌های لیزر داخل پوست نفوذ می‌کند و فولیکول‌های مو را غیرفعال می‌کند. این پرتوها تنها تا عمق 2 تا 3 میلی متری پوست نفوذ می‌کنند و به بافت‌ها و اندام‌های داخلی بدن نمی‌رسند. به مرور زمان و با تکرار لیزر در جلسات متداوم، فولیکول‌های مو ضعیف و نازکتر می‌شوند تا اینکه پس از چند جلسه به طور کلی غیرفعال می‌شوند و مو دیگر رشد نمی‌کند.

میزان موفقیت لیزر در افراد مختلف متفاوت است و به تکنولوژی دستگاه، نوع پوست، رنگ و ضخامت موها و ناحیه درمان بستگی دارد. برای انجام لیزر موهای پیشانی محدودیتی وجود ندارد اما بهتر است قبل از هر چیز با مشاورین مرکز مروارید مشورت کنید و تا علاوه بر آشنایی با مزایا و معایب این روش دستگاه و میزان اشعه مورد نیاز پوست شما تنظیم شود.

عوارض لیزر موهای خط پیشانی چیست؟ ​

استفاده از روش‌های مرسوم حذف موهای زائد چه مضرراتی دارد؟

روش‌های مختلفی برای برداشتن و اصلاح موهای بدن و پیشانی وجود دارد. استفاده از ژیلت، بند، موم و وکس روش‌های متداول برداشتن موهای پیشانی هستند. متأسفانه این روش‌ها معایب و عوارضی به همراه دارند و بهترین گزینه همان لیزر است. اگر شما هم از این روش‌های رایج برای اصلاح پیشانی‌تان استفاده می‌کنید احتمالاً دچار یکی از این مشکلات شده‌اید:

  • این روش‌ها درد دارند و با کندن و بیرون آوردن هر مو از پیشانی احساس درد را به شما تحمیل می‌کند.
  • متأسفانه این روش‌ها موقتی هستند و بعد از گذشت یک یا دو هفته مجدد باید موهای روییده در خط پیشانی‌تان را بردارید.
  • صورت شما حداقل یک یا دو بار در ماه به اصلاح نیاز دارد. انجام این کار باعث از بین رفتن هزینه و وقت شما خواهد شد.
  • استفاده از روش‌هایی مثل وکس و موم عوارض طولانی مدت مثل چروکیدگی و شل شدن پوست را به همراه دارد، زیرا در این روش‌ها پوست دچار کشیدگی غیرعادی می‌شود.

مزایای لیزر موهای خط پیشانی چیست؟

اگر لیزردرمانی با دستگاه معتبر و به صورت استاندارد انجام شود عوارض طولانی مدت ندارد و اگر بعد از جلسه لیزر عارضه ای رخ دهد عموماً موقتی است و نهایتاً بعد از چند روز از بین می‌رود.

لیزر موهای زائد یک روش دائمی است و فقط برای شارژ سالانه باید به مرکز لیزر مراجعه کنید. بنابراین همیشه آراسته هستید و از شر موهای زائد خلاص خواهید شد.

  • با انجام لیزر موهای خط پیشانی نیازی به اصلاح صورت ندارید درنتیجه مشکلاتی مثل موهای زیر پوستی، حساسیت پوست، جوش و عوارض اصلاح کردن به سراغتان نخواهد آمد.
  • امروزه به کارگیری اپیلاسیون و روش‌های دیگر اصلاح صورت زمانبر و هزینه‌بر است. با انجام لیزر یک بار برای همیشه هزینه می‌کنید و دیگر نیازی به این کارها نخواهید داشت.
  • با انجام لیزر موهای پیشانی پوست شما نیز روشن‌تر، شفاف و نرم‌تر می‌شود.

عوارض لیزر موهای خط پیشانی چیست؟

از خوبی‌ها و مزیت‌های لیزر موهای پیشانی گفتیم و حالا نوبت به عوارض می‌رسد. چرا که هیچ روشی بدون عارضه نیست. اما به یقین می‌توان گفت که این روش نسبت به سایر روش‌ها عوارض کمتری دارد. نکته مهم این است که این عوارض موقتی هستند و ظرف چند ساعت یا چند روز از بین می‌روند. ممکن است شما بعد از جلسات لیزر هیچ‌گونه عوارضی را تجربه نکنید. البته شرط اصلی این است که شما با دستگاه و در مرکز معتبر و تحت نظر متخصصین لیزردرمانی کنید. در ادامه به رایج‌ترین عوارض موهای زائد پیشانی می‌پردازیم: 

پس از لیزر موهای پیشانی ممکن است پوست شما دچار سوزش و دانه‌های قرمزرنگ شود. خوشبختانه این عوارض موقتی است و ظرف 48 ساعت از بین می‌رود. برای رفع قرمزی می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید یا در معرض باد خنک قرار بگیرید.

در صورتی که در مرکز معتبر و با دستگاه‌های استاندارد لیزر انجام ندهید ممکن است دچار عوارض پوستی و یا بیماری‌های خطرناک شوید، زیرا در لیزردرمانی هر فرد باید سری مخصوص به خود را داشته باشد و اصول بهداشتی با جدیت رعایت شود.

ما در کلینیک مروارید پک‌های بهداشتی و سری مخصوص هر فرد را در جلسه اول لیزر به شما هدیه می‌کنیم تا خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد.

ممکن است بعد از لیزر، در قسمت پیشانی احساس سوزش داشته باشید. احساس سوزش به دلیل گرمای متمرکز شده در لایه‌های زیری پوست اتفاق می‌افتد. خوشبختانه این عارضه موقتی است و بعد از مدتی از بین خواهد رفت.

اگر پوست حساس یا نازکی داشته باشید ممکن است بعد از لیزر پیشانی شما دچار التهاب شود. بروز التهاب از عوارض کوتاه‌ مدت لیزردرمانی است. برای جلوگیری از التهاب بعد از جلسات لیزر به مدت 3 تا 4 روز از پماد ریکاو استفاده کنید.

بسیاری از افراد از احساس درد هنگام لیزر کردن موهای زائد واهمه دارند. این نگرانی بیهوده است، زیرا قبل از لیزر می‌توانید از کرم‌های بی‌حسی استفاده کنید. ما در کلینیک مروارید از به‌روزترین و مجهزترین دستگاه‌های لیزر روز دنیا استفاده می‌کنیم که کمترین میزان درد و عوارض را به همراه دارد.

در صورتی که هنگام لیزردرمانی از عینک‌های مخصوص استفاده نشود اشعه لیزر عوارض جدی بر بینایی فرد به جای می‌گذارد. این یکی از عوارضی است که متأسفانه تاکنون گزارش شده است.

نکته مهم: قبل از شروع جلسات لیزر حتماً از پزشک یا متخصصین مرکز مشاوره بگیرید. در صورتی که مشکل پوستی دارید یا به حساسیت شدید دچار هستید نباید لیزر موهای زائد انجام دهید. ابتدا باید مشکل پوستی یا هورمونی خود را درمان کنید و سپس برای لیزردرمانی اقدام کنید.

نکته دیگر: برای جلوگیری از ابتلا به عوارضی که ذکر شد اول از همه مرکزی که در آن لیزر می‌کنید و نوع دستگاه‌ها مهم است و سپس مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر که به عهده خود شماست. برای اینکه لیزردرمانی را با موفقیت پشت سر بگذارید و دچار عوارض نشوید توصیه‌هایی که همکاران ما در کلینیک مروارید به شما می‌کنند را جدی بگرید و رعایت کنید. تیم ما در کنار شماست تا جلسات لیزر را به خوبی و با بهترین نتیجه پشت سر بگذارید.

چه کسانی نباید لیزر موهای خط پیشانی انجام دهند؟

لیزر موهای زائد اگرچه یک روش دائمی و مطمئن است اما به همه افراد توصیه نمی‌شود. اگر جزو این دسته افراد هستید نباید لیزر موهای خط پیشانی انجام دهید:

اگر بدنتان را برنزه کرده‌اید نباید لیزر انجام دهید. زیرا لیزر بر رنگ‌دانه‌های پوست اثر دارد و در حالت برنزه رنگ‌دانه‌ها در حالت طبیعی خود نیستند. برای انجام لیزردرمانی باید دست کم یک ماه از برنزه کردن بدنتان گذشته باشد.

اگر سابقه داشتن زخم‌های کلوییدی دارید، بهتر است از لیزر کردن صرف نظر کنید، زیرا ممکن است بعد از لیزر دچار گوشت اضافه در ناحیه درمان شوید.

اگر داروی آکوتان مصرف می‌کنید لیزر موهای زائد به شما پیشنهاد نمی‌شود. زیرا این دارو باعث نازک‌تر شدن پوست می‌شود و ممکن است پوست شما در حین لیزردرمانی آسیب ببیند.

در صورتی که به بیماری‌هایی نظیر اگزما یا آکنه مبتلا هستید لیزر موهای زائد به شما توصیه نمی‌شود. باید قبل از انجام لیزر بیماری‌های پوستی خود را به طور کامل درمان کنید و سپس برای لیزر اقدام کنید.

اگر دچار اختلالات هورمونی هستید باید ابتدا آن را درمان کنید و سپس لیزردرمانی را آغاز کنید.

مراقبت‌های قبل از لیزر موهای زائد پیشانی

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد پیشانی ​

مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد پیشانی

بعد از جلسات لیزر موهای پیشانی نیز لازم است تا شما مراقبت‌هایی را رعایت کنید و آنها را جدی بگیرید. تیم ما در مرکز لیزر مروارید لیستی از کارهای لازم را به شما خواهند گفت. به طور کلی نکاتی که باید پس از لیزر به آنها توجه کنید این موارد است:

چرا کلینیک مروارید را برای لیزر پیشانی انتخاب کنم؟

بعد از اینکه تصمیم به انجام لیزر گرفتید مهم‌ترین سؤالی که برایتان پیش می‌آید این است که به کجا مراجعه کنم؟ کدام دستگاه بهتر است و با چه ملاک‌هایی بهترین کلینیک را انتخاب کنم؟ امروزه در تهران و شهرستان‌ها کلینیک‌ها و مراکز مختلفی، خدمات لیزردرمانی انجام می‌دهند. برخی از این مکان‌ها غیرمعتبر هستند و از نظر تخصصی و بهداشتی نیز اصول لازم را رعایت نمی‌کنند.

اگر تصمیم دارید موهای پیشانی‌تان را لیزر کنید ما به شما کلینیک مروارید را پیشنهاد می‌کنیم. مرکز تخصصی لیزر مروارید یکی از بزرگ‌ترین مراکز تخصصی لیزر در شهر تهران است. کلینیک مروارید دارای بهترین و مجهزترین دستگاه‌های لیزر است و زیر نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک اداره می‌شود. انتخاب کلینیک مروارید این مزایا را برای شما عزیزان به همراه دارد:

کیفیت خدمات

ما در کلینیک لیزر مروارید تلاش می‌کنیم تا با به کارگیری کادر مجرب و مجهزترین دستگاه‌های لیزر بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم.

مشاوره رایگان

حتماً پیش از انتخاب دستگاه و تصمیم‌گیری برای لیزر سؤالاتی برایتان پیش می‌آید. بهتر است به جای اینکه به سراغ اطلاعات ناکافی و گاهاً اشتباه گوگل بروید یا از دوستانتان جویا شوید از متخصصین این کار مشاوره بگیرید. مرکز لیزر مروارید دارای مشاوره غیرحضوری و حضوری رایگان است. برای اینکه بدانید کاندیدای مناسبی برای لیزردرمانی هستید یا خیر و آیا لیزر موهای پیشانی برای شما نتیجه‌بخش است یا نه؟ همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاورین ما راهنمایی بگیرید.

مشاوره حضوری و بررسی وضعیت مراجع

قبل از لیزر شما با سرپرست بخش لیزر گفتگو خواهید کرد تا رنگ پوست و جنس و ضخامت ریشه موهای پیشانی‌تان بررسی شود. در صورتی که بیماری‌های پوستی مثل اگزما، تبخال، کهیر، پسوریازیس و… تشخیص داده شود لیزر موهای زائد به شما توصیه نمی‌شود.

رعایت بهداشت

یکی از مواردی که مرکز مروارید بسیار روی آن حساس است رعایت بهداشت و جلوگیری از بروز مشکلات پوستی برای مراجعان است. در اولین جلسه به شما پک مخصوص داده می‌شود که سری مخصوص لیزر شخصی داخل آن است و باید آن را در جلسات بعد همراه خود بیاورید.

استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز

امروزه دستگاه‌های مختلف با امکانات و ویژگی‌های متنوع در بازار وجود دارد. برخی از این دستگاه‌ها قدیمی‌تر هستند و از امکانات کمتری برخوردارند. مرکز لیزر مروارید اولین مرکزی است که نماد کندلا سنتر در ایران را دریافت کرده و از دستگاه‌های به‌روز و پیشرفته کندلا استفاده می‌کند. لیزر الکس کندلا از بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد است که توسط شرکت کندلا تولید شده است.

این دستگاه با تاباندن نور لیزر با طول موج ۷۵۵ نانومتر از طریق کریستال الکسانداریت کار می‌کند و آخرین تکنولوژی روز دنیا را دارد. دستگاه‌های کندلا برای تمامی زیباجویان با طیف پوست‌های روشن تا سبزه قابل استفاده است و نتایج درخشانی را به دنبال دارد.

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی چقدر است؟ ​

هزینه لیزر موهای زائد پیشانی چقدر است؟

احتمالاً یکی از سؤالات مهم شما بعد از خواندن این مطلب درباره هزینه‌های لیزر موهای پیشانی یا دیگر نقاط بدن باشد. در پاسخ به این پرسش باید گفت که رقم لیزر بر حسب فاکتورهایی تعیین می‌شود و به همین دلیل است که این هزینه در مراکز مختلف متفاوت است. به طور کلی عوامل زیر در تعیین قیمت لیزر مؤثرند:

تعداد جلسات لیزر

معمولاً تعداد جلسات لیزر موهای زائد بین 6 تا 8 جلسه است و سپس برای شارژ سالانه باید به مرکز مراجعه کنید. البته باید توجه کنید که نتیجه‌گیری از لیزر در افراد مختلف متفاوت است و شرایط پوستی همه مراجعین یکسان نیست. در صورتی که موهای زائد پیشانی شما بیش از اندازه باشد و با لیزر به طور کامل رفع نشود باید جلسات درمانی خود را ادامه دهید.

محل جغرافیایی کلینیک

امروزه مراکز مختلف لیزر در تهران و شهرستان‌ها دایر شده و فعالیت می‌کنند. مکان جغرافیایی و منطقه‌ای که کلینیک انتخابی شما در آن قرار گرفته در تعیین قیمت لیزر اثر دارد.

کیفیت خدمات

هرچه کلینیک انتخابی شما خدمات و کیفیت بیشتری داشته باشد هزینه‌های ارائه شده نیز بیشتر است. در بسیاری از کلینیک‌های معتبر بیماران تحت نظر پزشک متخصص قرار می‌گیرند. هرچه مهارت و تخصص پزشک شما بیشتر باشد هزینه لیزر نیز بالاتر است. 

نوع دستگاه

امروزه برای لیزر پیشانی از دستگاه‌های مختلفی استفاده می‌شود. هرچه دستگاه انتخابی شما مجهزتر و به‌روزتر باشد هزینه لیزر نیز افزایش قیمت پیدا می‌کند. دستگاه لیزر الکس کندلا 2022 از بهترین و به‌روزترین دستگاه‌های لیزر در سراسر دنیاست و ما مفتخریم در کلینیک مروارید از این دستگاه استفاده کنیم.

هزینه دارو

در بعضی موارد پزشک پس از لیزر برای شما دارو تجویز می‌کند تا از بروز عوارضی مثل سوختگی و التهابات جلوگیری یا درمان شود. علاوه بر هزینه لیزر باید برای تهیه داروها نیز هزینه بپردازید و این جزو هزینه‌های لیزردرمانی شما خواهد بود. 

به طور کلی می‌توان گفت هزینه لیزر موهای خط پیشانی ارزان و مقرون به صرفه است، زیرا ناحیه درمان وسعت زیادی ندارد و امروزه روش‌های دیگر اصلاح مو، هزینه‌بر و زمانبرتر هستند. برای اطلاع از هزینه لیزر نقاط مختلف بدن، همین حالا با کلینیک مروارید تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را راهنمایی می‌کنند و با صبر و حوصله به سؤالاتتان پاسخ خواهند داد.

سوالات متداول درباره لیزر موهای خط پیشانی

بله. لیزر موهای پیشانی فقط مختص به بانوان نیست. در لیزر موهای زائد هر چقدر مو نازکتر و کمرنگ‌تر باشد حذف آن دشوارتر است. به همین دلیل می‌توان گفت لیزر موهای آقایان نسبت به بانوان نتیجه‌دهی بهتری نیز دارد.

اگر فرآیند درمان شما زیر نظر پزشک و در مرکز معتبر و با دستگاه‌های یشرفته انجام شود هیچ‌گونه عوارضی نخواهید داشت. اما اگر بهداشت رعایت نشود یا اشعه‌های لیزر به اندازه کافی تنظیم نشده باشد ممکن است به عوارضی مثل سوختگی، قرمزی، التهاب و یا بیماری‌های پوستی دچار شوید.

برای لیزر پیشانی به طور معمول بین 6 تا 8 جلسه لازم است. البته باید خاطر نشان کرد که نتیجه‌دهی لیزر در افراد مختلف متفاوت است و به نوع دستگاه، رنگ پوست، ضخامت مو و… دارد. تعداد جلسات برای بعضی افراد بیشتر و در برخی کمتر خواهد بود.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که پیشانی کوتاه و پرمویی دارید بعد از لیزر با تغییرات بسیار مطلوبی مواجه خواهید شد، زیرا موهای زائد، پیشانی شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهد و باعث به هم ریختن تناسب اعضای صورت شما می‌شود. درنتیجه پس از لیزر و رفع این موهای زائد ظاهر متناسب و زیباتری خواهید داشت. 

معمولاً بین 4 تا 6 هفته بین جلسات لیزر فاصله است. سرعت رشد مو، ناحیه درمان و رنگ پوست در تعیین فاصله جلسات مؤثر است.

برای اینکه رشد موهای پیشانی‌تان به طور کامل قطع شود و بهترین نتیجه را بگیرید باید بین جلسات لیزر پیشانی صبر کنید. دلیل فاصله بین جلسات این است که پوست شما باید استراحت کند و سپس لیزر را تکرار کنید. تاباندن اشعه روی پوست تهاجمی است و اگر در فواصل کوتاه انجام شود باعث آسیب دیدن پوست می‌شود. دلیل دیگر این است که بعضی از فولیکول‌های مو نسبت به فولیکول‌های دیگر مقاوم‌تر هستند. این فولیکول‌ها در چرخه رشد مو دوباره بازسازی شده و رشد می‌کنند. درنتیجه لیزر باید در فواصل زمانی انجام شود تا بر موهای جدید نیز اثر بگذارد.

لوگوی مرکز لیزر مروارید

لیزرمروارید

مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ. مرکز لیزر مروارید، بزرگ ترین متخصص لیزر موهای زائد، با مجهزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین امکانات آسایشی و رفاهی در تهران بزرگ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *